Özel Sistem Tasarımı

-
Teşekkür Ederiz.

Özel Sistem Tasarımı şirketinizin iş akışına ve sizin hedeflerinize uygun olarak ihtiyaçlarınız değişmektedir. Bu ihtiyaçlarınızı mevcut yazılımlarla karşılamak neredeyse imkansız olmaktadır. Bu sebeple işletmelerin iş akışına uygun işletmeye özgün çözümler üretmekteyiz.

Sektörde birçok firma bu ihtiyacın farkında ve ihtiyaçlara yönelik olarak çözümler üretmektedir. Fakat bu özel sistem tasarımları şirketinizin ihtiyaçlarını kısmi olarak karşılasa da firmanızı o çözümü sağlayan firmaya bağımlı etmiştir. Bu bağımlılık sürekli değişen mevzuata uyma çabalarınızda firmanın sizden sürekli lisans ücreti talep etmesine, butik çözümler olduğundan sürekli hatalarla karşılaşmanıza, yeniliğe ayak uydurmaya çalışırken hizmet aldığınız firmanın size ayak bağı olmasına sebep olmaktadır.

Amacımız şirketinize bir yük oluşturmak değil bir çözüm üretmektir. Ağır lisans ücretleri, sürekli çıkan fakat bir türlü çözülemeyen hatalardan ve olmadı çözemiyoruz gibi konulardan sizi kurtarmak istiyoruz. Sizin için tam bir çözüm oluşturabilmek adına sadece yazılımla değil size özel elektronik cihazlar üreterek de işinizi gerçek çözümlere kavuşturuyoruz.

Size önce güven sonra sorunsuz bir sistem sağlıyoruz. Ayrı ayrı programlara sürekli olarak giriş yaparak size ek iş yükü getirmeden mevcut yazılımlarınıza entegre oluyoruz. İşiniziz bütün adımlarını sizinle birlikte takip ederek size fikirler sunup gerçek çözümleri sağlıyoruz. Size ürettiğimiz çözümlerin hepsi kullanımı kolay, hızlı giriş ve kolay raporlama özelliğine sahiptir. Bir yerlerden sürekli olarak kilitlenmiş sizi sürekli lisans ücreti ödemeye mecbur eden bir lisans sistemi kullanmıyoruz. Bu sebeple size daha kalıcı ve uygun çözümler sağlıyoruz. (Bknz. Bursa SEO )

Siz de işinize uygun bir yazılıma veya donanıma ihtiyaç duyuyorsanız. Kimsede olmayan ama hayalini kurduğunuz sisteme sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurun. Danışmanlarımız size en uygun çözümü sizin için tasarlasın.

(Bknz. Bursa logo bayisi )

Daha spesifik hizmet veya yardım mı arıyorsunuz?

Bize Ulaşın