Logo Kurumsal Yazılımları

Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini verebilen, Bursa yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
Size en yakın logo bayisi bursa çözüm ortağı !

Firmanızın ihtiyaçlarına özel çözümler

Kobilere özel Logo çözümleriyle verimliliğiniz maximum, maliyetiniz minumum, işiniz ise daha da büyüsün ! 

(Bknz. Bursa Seo )

Bursa Kobi çözümleri

Özelleştirelebilir, kolay , hızlı ve pratik sistemi ile yepyeni bir platform olan Logo GO 3 ile iş verilerinizi 3. boyuta taşıyabilirsiniz !

Uyumlu Alt Yapı

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır.

Sade ve Pratik Arayüz

Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü İşlevsellik

GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Yüksek Performans

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

İşletmenizin İhtiyaçlarına Özel Çözümler

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ KOLAYLAŞTIRAN ÜRÜNLER

Kullandığınız ERP ne olursa olsun eLogo dijital dönüşüm çözümleriyle yanınızda

e-Fatura

Faturalarınızı dijital ortama taşıyın ticaretinizi hızlandırın.

e-Arşiv

Tüm faturalarınızı hızlı, kolay, düşük maliyetle dijitalleştirin.

 

e-Defter

Eski defterleri kapatın, pratik ve hesaplı e-Defter ile tanışın.

 

e-İrsaliye

İrsaliyelerinizi dijitalleştirin, karlılığınızı artırın.

Bursa ERP çözümleri

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

CRM ÇÖZÜMLERİ

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) sistemi kullanmaları gerekmektedir. Mevcut müşterilerin sadakatini artırmak, potansiyel müşterilere erişebilmek ve doğru iletişimi kurabilmek adına bilgi sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Logo CRM çözümleri, satış ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda müşterilerinizle en etkili iletişimi kurabilmeniz için saha operasyonlarınızı, pazarlama faaliyetlerinizi ve tüm satış süreçlerinizi hızlı bir şekilde yönetebileceğiniz kapsamlı iş uygulamaları sunmaktadır.

Logo CRM çözümleri sayesinde bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip ederek kurumsal hafızanızı oluşturabilirsiniz.

(Bknz. Bulut Yedekleme )

 

Diğer hizmetlerimize göz atmaya ne dersiniz ?

Bursa ve bölgesinin Logo Yazılım yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
Logo platformu üzerinde geliştirilen ve Logo ERP ürünleriyle uyumlu çalışan sektörel ve dikey çözümler sunan yetkili Logo ortaklarından birisiyiz.
Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmaya yetkili firmayız .