Logo Tiger 3 Enterprise

Logo Tiger 3 Enterprise, ölçeklendirilebilir yapısı sayesinde zaman içinde değişen gereksinimlere kolayca uyarlanabiliyor.

Pratik ve Uygun Maliyetli Yönetim

Özellikle üretim yapan işletmelerin iş süreçlerine kalite ve verimlilik kazandıran Logo Tiger 3 Enterprise ERP, tüm operasyonların pratik bir şekilde ve uygun maliyetlerle yönetilmesini sağlıyor. ( Bknz. Bursa Logo Bayisi ) Birimler arası bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanırken, karmaşık iş süreçleri de sadeleştirilip düzenleniyor.
BURSA LOGO BAYİSİ
0224 405 0653

Her işletmenin ihtiyacına uygun fonksiyonlar

Üretim süreçlerinde optimizasyon

Etkin dış ticaret sistemleri

Daha kaliteli stok operasyonları

Tek noktadan erişim

Logo Tiger 3 Enterprise ile tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm faaliyetler tek noktadan ve tutarlı şekilde yürütülebiliyor. Böylece işletmenin sürdürülebilir performansında gelişme kaydediliyor. ( Bknz. Bursa Logo ) Yine tek noktadan erişim sayesinde kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanabildiği için zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden de tasarruf ediliyor. 

LOGO BAYİ BURSA

Merkezi ve Etkin Yönetim

Logo Tiger 3 Enterprise, Finans Yönetimi modülü ile birden fazla şirketten oluşan gruplara da etkin bir yönetim süreci sunuyor. Grup bazında kârlılık hesaplanabiliyor, envanter bir bütün olarak görülebiliyor, nakit akışı şirketlerin tamamına göre analiz edilebiliyor. 

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ KOLAYLAŞTIRAN ÜRÜNLER

Kullandığınız ERP ne olursa olsun eLogo dijital dönüşüm çözümleriyle yanınızda

e-Fatura

Faturalarınızı dijital ortama taşıyın ticaretinizi hızlandırın.

e-Arşiv

Tüm faturalarınızı hızlı, kolay, düşük maliyetle dijitalleştirin.

 

e-Defter

Eski defterleri kapatın, pratik ve hesaplı e-Defter ile tanışın.

 

e-İrsaliye

İrsaliyelerinizi dijitalleştirin, karlılığınızı artırın.