Veri Toplama Çözümleri

ESPOMRP

Üretim arttıkça takibi zor hale gelmektedir. Yapılan en küçük bir hatada kaybedilen zaman seri üretim ile birlikte büyük zararlara neden olmaktadır. Üretimdeki durumu, personel verimliliğini, makine verimliliğini ve üretilen malzemenin gerçek adetlerini merak etmiyor musunuz? Peki personel PDKS sistemine giriş yaptıktan ne kadar süre sonra işinin başına geçiyor? Muhtemelen üretimdeki aksamaların sebebini bulmak ve bu sebeplere çözüm bulabilmek neredeyse imkansız. İşte tamda bu noktada ESPOMRP üretimden veri toplama ve üretim analizi sistemimiz yardımınıza koşuyor.


espomrp-2ESPOMRP Nedir?

Fabrikanızda hangi makinede hangi parçayı ne kadar sürede ürettiğinizi, Personelinizin tam olarak işine ne zaman başladığını, arızaya ne kadar sürede müdahale ettiğini, makinelerinizin ne kadar performansla çalıştığını, en çok hangi arızayı yaptıklarını, kaç adet ürettiklerinin bilgisini size veren ve raporlayan sistemdir.

Neden ESPOMRP ?

ESPOMRP tamamen endüstriyel kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir sistemdir. Ergonomi ve dayanıklılık özellikleri tam işinize göre tasarlanmıştır. Her firma kendine has bir işleyişle çalışır, bu sebeple hazır paket sistemler genelde çalışma sisteminize uymaz ve bazı önemli özellikleri kullanamazsınız. ESPOMRP tamamen firmamızın AR-GE birimi tarafından geliştirildiğinden size özel değişiklikler yaparak size tam uyumlu bir sistem tasarlamaktadır. Kısacası üretimden ne istiyorsanız ve nasıl istiyorsanız sizin için en uygun çözümü tasarlıyoruz.

Kimler Kullanabilir ?

ESPOMRP her sektöre uygun bir çözümdür. Firmanıza uyarlayarak daha uyumlu bir hale gelecektir. Tabi ki aklınıza takılan bir soru veya sorun olabilir. Bunun için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Biz size ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun çözümü bularak aklınızdaki tüm soru işaretlerini yok ediyoruz.

Nasıl Lisanslanıyor?

ESPOMRP müşterileri sadece ESPOMRP cihazı için bedeli öder bunun haricinde herhangi bir lisans ücreti ödemez. Sistemimizde kullanıcı sayısı kısıtlaması yoktur. Güncellemelerden tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilir.

Personel İçin Kullanımı Zor mu?

ESPOMRP personel paneli tam olarak personel kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Personel sadece beş dakikalık bir eğitimin ardından sistemi rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilir. Tasarımda üretim ortamındaki yağ, toz, vb. maddelerin etkenleri göz önüne alınmıştır. Cihaz butonları eldivenle kullanıma uygundur.

ESPOMRP sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir yada mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Bu şekilde sistemin tüm ayrıntılarını konuşarak tam olarak ihtiyacınız olanı alabilirsiniz.