Hizmetlerimiz

Veri Toplama Çözümleri

Üretimdeki durumu, personel verimliliğini, makine verimliliğini ve üretilen malzemenin gerçek adetlerini merak etmiyor musunuz?

Özel Yazılım Geliştirme

Sektörde hemen hemen her türlü iş alanı, ihtiyaç ve süreçleri kapsayan yazılımlar olmasına rağmen, bazen bu çözümler iş akışlarınızı tam olarak karşılamaz…

Bakım Anlaşması

Firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimize özel bakım anlaşmaları ile uygun maliyetli hizmetler sunmaktadır.

Sunucu Çözümleri

Müşterilerimize hayal ettikleri sisteme erişmeleri için doğru marka ve model ile ilerleme ile ilgili eksiksiz bir destek hizmeti sağlamaktayız.

Web Tasarım

Biz biliriz ki; internet sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu sergenidir, bilişim firmaları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki kılavuzudur.

Özel Sistem Tasarımı

Özel Sistem Tasarımı şirketinizin iş akışına ve sizin hedeflerinize uygun olarak ihtiyaçlarınız değişmektedir. Bu sebeple işletmelerin iş akışına uygun işletmeye özgün çözümler üretilmelidir.

Bulut Yedekleme

EspoCloud yedekleme sistemi sayesinde düşük maliyetli güvenli yedekleme hizmetlerinden faydalanacaksınız.Yüksek lisans ve donanım maliyetleri ödemeden yedekleme yapabileceksiniz.

Bursa Logo Bayi

Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini verebilen, Bursa yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.-