Bursa Sunucu

Sunucu sistemlerine olan ihtiyaç, işlerimizi bilgisayar sistemleri aracılığıyla yaptığımız ve bilgileri bu sistemlere depoladığımız vakitlerde ortaya çıkıyor.  Sunucu çözümleri ile müşterilerimize hayal ettikleri sisteme erişmeleri için doğru marka ve model ile ilerleme ile ilgili eksiksiz bir destek ,kolay iş yüklerinden iş kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sağlar. Yaptığımız işte, zaman, iş ve bilgi kaybı olmasını istemiyorsak doğru sunucu sistemleri ve doğru sistem kurguları bizlere dayanakçı oluyor.

Kurulum / Servis

Son Teknoloji Donanımlar

Sunucu performansınızı en üst düzeye çıkartmak için donanım tarafında en yeni ve kaliteli ürünleri sunuyoruz

BURSA DELL SUNUCU

DELL EMC SERVER

Ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğin ön plana çıktığı güçlü, uygun maliyetli yeni nesil Dell Sunucular ile Espo Bilişim olarak sizin yanınızdayız.

BURSA SUNUCU
ESPO BİLİŞİM

HP ENTERPRİSE SERVER

Ne satıyor olursanız olun, işiniz hızdır. Espo Bilişim olarak Hp Sunucuları ile doğru tercih ederken daha hızlı bir geleceğe ilk adımı atın.

Minumum Sorun

Hızlı Destek

Sunucu Çözümleri

Güvenli Alt Yapı

Hiç bu kadar kolay olmadı !

Sunucu yönetiminin ile sunucularınızın sağlıklı ve düzgün çalışabilmesini sağlarken aynı zamanda bu sunucuların idaresinin yapıyoruz.

Firmanızdaki ağlar üzerindeki cihaz ve bilgisayarlarınızı diğer ağlar (internet) üzerinden gelecek saldırılara karşı koruyor, iç ve dış ağlar arası trafiğini (network) belirli kurallara göre denetliyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın.

Alanında uzman sunucu destek ekibimiz sunucu sorunları ile ilgili  konularda sizlere hızlı yardımcı olmaktadır. Sizde sunucu kurulum ve sunucu bakımı ile ilgili kapsamlı bir destek hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın.