Bursa Bakım Anlaşması

Full Bakım Anlaşması

Kurumsal Anlaşmalar

Çalışma hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelen bilgisayarlar ve bu bilgisayarların yardımcı diğer ürünleri, iş akışımız sırasında veri girişlerini ve bu verilerin belirli bir düzen içinde ve herkesin yetkisi dahilinde kolayca sorgulayabilmesini sağlamaktadır. Büyümekte olan işletmelerde bu işlemleri yapmak, hiçbir teknik aksaklık olmadığı halde dahi hayli zaman almaktadır. Hiçbir ticari işletmenin kaybedecek 5 dakikası bile yoktur ve hemen hemen her şey bir koşturmaca içinde gerçekleşir. En büyük hatalarımızdan biri de herhangi bir teknik arıza oluşana kadar, bizim için ne kadar önemli olursa olsun bağımlı olduğumuz bu teknolojiyi göz ardı etmemizdir.   (Bknz. Bursa SEO )  

Espo Bilişimbakım anlaşmaları ile destek verdiği müşterilerinin teknolojik alt yapısıyla ilgili periyodik kontrollerini düzenli biçimde yaparak oluşabilecek aksaklıkları daima asgari düzeyde tutmaktadır. Siz farkında bile olmadan sistem alt yapınızın bir düzen içinde çalışabilmesi için biz daima sessizce nöbetteyiz. Bütün tedbirlere rağmen oluşabilecek teknik arızalar için destek verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz uzaktan müdahale ve yerinde müdahale hizmetimizle anında çözümler üretmekteyiz. (Bknz. Bursa Logo ) 

Konusunda uzman IT personelleri ile sizi IT personeli takibi ve gelişiminden kurtararak, sizin için tam/yarı zamanlı personelinizmiş gibi çalışacak personel kiralama hizmetidir.