Conart Danışmanlık ‘ta bizi tercih etti.

-
Teşekkür Ederiz.

Conart Danışmanlık ‘ta bizi tercih etti.

CONART DANIŞMANLIK , firmaların İdariFinansalTeknik karşılaştıkları, personel, üretim,yönetim ve finansal yönetim zorluklarını aşmada onlara danışmanlık anlamında yardımcı olarak sistem açığını gidermektedir.

Geometrik Toleranslar Eğitimi ‘nde hatasız ve hızlı montajın önemli olduğu sanayi alanlarında gerekli olan geometrik boyutlandırma ve toleranslandırma ile ürünün kalitesini ve güvenilirliğini arttırmak, proseslerin ve ölçülendirmenin iyileştirilmesiyle süre ve maliyetleri azaltmak.
Aparat tasarımı eğitiminde amaç; Endüstride kullanılan aparat / fikstürler hakkında bilgi sahibi olmak, Aparat / Fikstür çeşitlerini ve çalışma mantılarını öğrenmek, aparat / fikstür tasarımının kritik noktalarını öğrenmek ve uygulamak.
Sac metal kalıpçılığının güncel önemini açıklamak. Günümüzde sac metal kalıpçılığında kullanılan standart kalıp elemanlarını tanıtmak. Sırasıyla Kesme, Bükme, Çekme Kalıpları ve Progresif Kalıplara ait hesapları ve boyutlandırılmasını yapmayı öğretmek. Ekonomik kalıplama önerilerinde bulunmak. Kalıp imalatında kullanılan malzemelerinin ve sertlik değerlerinin tespitini yapabilmek. Pres seçimini ve kalıp ayarlarını yapabilmeyi öğretmek.

İdari Danışmanlık

İdari Danışmanlık konularımız, işletmelerin kuruluş amacını, sektörün üretim gerekliliklerini, personel ve finans yönetimi konularını da harmanlayıp, doğru bir çizgide yürümesini sağlamak amaçlı faaliyet ve hizmet alanımızdır.

Teknik Danışmanlık

İşletmelerin farklı departmanlarındaki eksikleri düzenlemeyi, personeli eğitmeyi, üretimi sistemleştirmeyi amaçladığımız faaliyet ve hizmet alanımızdır.Detayları hizmetlerimiz başlığında inceleyebilirsiniz.

PROJE / MÜHENDİSLİK

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu projelendirme işlerine yardımcı olmak amaçlı, proje, tasarım ve istenirse tasarımın imal edilmesi/imal ettirilmesi süreçlerinin direkt içerisinde bulunacağı faaliyet ve hizmet alanımızdır.Detaylar için hizmetlerimiz başlığını inceleyebilirsiniz.