En iyi Erp Programı

-
Teşekkür Ederiz.

 

 

Erp Programı

 

 

Netx ile işletmenizin tüm iş yönetimini bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.

Erp programı ile e-Devlet uyumluluğu ile e-Fatura, e-Arşiv faturası ve e-defterlerinizi hazırlayabilirsiniz. Çok gelişmiş alt yapısı ile firmanıza uygun diğer yazılımlarla kolayca entegre edebilirsiniz.
Esnek, estetik, kolay ara yüzlü ekranlarımızla kullanıcılara farklı bir yazılım kullanma deneyimini yaşatabilirsiniz.

Netx Erp Fark Yaratıcaktır !

  • e-Fatura, e-Arşiv Faturası ve e-Defter modüllerimiz ile ekstra bir yazılıma gerek kalmadan 13 farklı entegratör ile çalışabilirsiniz.
  • Her kullanıcı için farklı kullanım dili seçerek çok dilli kullanabilirsiniz.
  • Tüm raporlarımızı Excel, PDF, HTML, CSV formatına dönüştürebilirsiniz.
  • Tüm arama ekranları ve raporlarımızda kolon bazında süzme ve çoklu seçim özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Giriş ekranlarında, arama ekranlarında ve raporlarımızda kolonların görünümünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Ve her açıldığında aynı şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Tüm arama ekranlarını ve raporlarımızı e-posta ile gönderebilirsiniz.

Tekliften genel muhasebeye tüm iş süreçlerinizdeki en önemli asistanınız.

Web servislerimiz aracılığı ile firmanızın sitesindeki ürünleriniz ile Netx içerisinde tanımlı ürün kartların arasında çift yönlü entegrasyonlar yapabilirsiniz. Bu entegrasyon ile ürün resmi, fiyat bilgisi, stok bilgisi ve ürün özellikleri gibi bilgileri site portallarından değilde Netx içerisinden güncelleyebilirsiniz.
Yine web servislerimiz aracılığı ile web sitesinizde oluşan sipariş kaydı ve ödeme bilgilerini Netx sipariş modülü ve kasa banka modülleri iler entegrasyon yaparak bu işlemlerin otomatik olmasını sağlayabilirsiniz.
Startex Konfeksiyon yazılımımız ile tam entegre bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
Raptex Çorap Yönetim yazılımımız ile tam entegre bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Teklif almak için tıklayınız.

Hız ve Performans Net-X ERP Suite’de buluştu. Geleceğin Muhasebe Programları

Stok, Fatura, Cari, Banka, Kasa, Çek/Senet, Teklif, Sipariş, Satınalma Muhasebe entegrasayon, Genel Muhasebe, Depo Transfer Mödülü, Sayım Modülü + Reçete Bazlı Üretim
 

Netx ERP Suite paketimizde geliştirdiğimiz basit ve kolay üretim teknikleri ile sizleri bambaşka bir deneyim yaşatmaktayız. Kolay ve esnek üretim form tasarımları ile firmanıza uygun formlar düzenleyebilirsiniz. Hızlı ve barkodlu üretim ekranları ile her seviyedeki bilgisayar kullanıcısına uygulatabilirsiniz. Basit arayüzlerimiz ile üretimi takip etmek keyifli bir oyuna dönüşecek.

Tekliften genel muhasebeye tüm iş süreçlerinizdeki en önemli asistanınız.

Net-X ERP Programı ile iş yerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm iş süreçlerini takip edebilirsiniz. Gelişime açık ve sürekli geliştiriliyor bir alt yapı sahibi olması nedeni ile sisteminiz her daim güncel kalacaktır. Hatta iş yerinize özel çözümler üretilebilir bir alt yapı sahip olacaksınız. 

Giriş ekranlarında, arama ekranlarında ve raporlarımızda kolonların görünümünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Her açıldığında aynı şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Net-X ERP Programı ile stoklarınızı resimli olarak yönetirken, resimli teklifler, resimli satın alma formları düzenleyecek şekilde gelişiminizi sürdürebilirsiniz. 

 

Günümüz dünyasında artık her şey dijitalleşti, fakat programlar veri tabanının yanı sıra dijital evrak saklama işini de kendine görev edinmeli diye düşündük. Bu anlayış ile her modülde kullanabileceğiniz bir doküman yönetimi alt yapısını geliştirdik. Tozlu raflarda sakladığınız bir sürü evrakı dijital olarak saklamanıza ve bu evraklara hızlıca ulaşmanıza olanak tanıyacak şekilde kullanımınıza sunduk.

Bir önceki yazımız olan Google My Business nedir ? başlıklı makalemizde bölgesel, bursa ve bursa google hakkında bilgiler verilmektedir.